I. PROVOZOVATEL

Provozovatelem internetového obchodu www.ucebnice.com je fyzická osoba:

Gizela Spoustová

nám. SNP 20

613 00 Brno

IČ: 13667114

DIČ: CZ505625190

e-mail: ucebnice.obchod@seznam.cz

II. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ

Právní vztahy prodávajícího s kupujícím, výslovně neupravené těmito Všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen VOP) se řídí příslušnými ustanoveními Zákona č.40/1964 Sb., Občanským zákoníkem, jakož i předpisy souvisejícími.

Právní vztahy prodávajícího, výslovně neupravené těmito VOP ani smlouvou mezi prodávajícím a kupujícím se řídí příslušnými ustanoveními Zákona č.513/1991 Sb., Obchodním zákoníkem v platném znění, jakož i předpisy souvisejícími. Individuální smlouva s kupujícím je nadřazena Obchodním podmínkám.

Kupující při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Smlouva o koupi věci je uzavřena okamžikem obdržení Vámi řádně vyplněné objednávky. Kupující podáním (odesláním) objednávky stvrzuje souhlas s těmito obchodními podmínkami.

Přijaté objednávky jsou závazné.

III. DODACÍ PODMÍNKY

Soukromým osobám (firmám) účtujeme dobírkovné takto:

Do 500,- 132,– Kč vč. DPH
Do 1 000,- 143,– Kč vč. DPH
Nad 1 000,- 155,– Kč vč. DPH

ZASÍLÁME POUZE ČESKOU POŠTOU.

U objednávek, které obsahují nadměrné zboží, např. plakáty, soubory nástěnných tabulí, mapy, logopedická zrcadla, počítadla a pod. dopočítáváme poštovné dle ceníku České pošty.

Na Slovensko nezasíláme.

Knihy NELZE vyzvednout v kamenném obchodě (lze zadat do objednávky)

Brno BUDE NOVÁ ADRESA (specializovaná prodejna učebnic)

IV. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Na dobírku při doručení zboží hotově nebo kartou přepravci – Česká pošta

Fakturou – pouze školy a instituce

POZOR!
Prodávající upozorňuje, že může dojít ke zvýšení ceny, na tuto skutečnost zákazníka upozorní.


Ceny na www platí jen při nákupu přes internetovou prodejnu!
Při novém vydání nebo dotisku může dojít ke ZMĚNĚ CENY! Dodavatel si vyhrazuje právo změny ceny dodávaného zboží v závislosti na změně kurzů cizích měn.
Ve smyslu zákona č. 143/2001 Sb. v platném znění upozorňujeme, že ceny mají charakter obecné informace. Nabídka platí po dobu platnosti nabídky nebo do vyprodání zásob, technické změny, popř. omyly vyhrazeny.
Termín dodání u zahraniční literatury může být i v řádu týdnů. – Jedná se o odborné tituly dovezené na pevnou objednávku!
Termín dodání některých didaktických her nebo pomůcek může trvat až 6 týdnů, protože se jedná o dovoz.
Každý zákazník, který u nás zakoupí zboží je automaticky zařazen do adresáře k zasílání informací o slevách nebo novinkách.
Nemáme vše skladem, zboží musíme často objednávat u dodavatelů, v tomto případě se můžou dodací lhůty prodloužit, záleží na možnostech dodavatele. Omlouváme se předem.
K ceně logopedického zrcadla a Demonstračních obrázků je VŽDY připočítáno 200,- Kč poštovné!!! Jeden balík = jedno zrcadlo. Jeden balík = jedny obrázky. Při objednávce více kusů se platí poštovné za každý balík!!!

V. Reklamace
Pokud Vám zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit do 14 dnů v naprosto neporušeném stavu na adresu ucebnice.com, Gizela Spoustová, Jánská 18, Brno 60200. CD a další nosiče nesmí být rozbaleny z originálního obalu.

V případě vrácení zboží vám vrátíme peníze zpět za knihy.

Peníze zpět za knihy i za účtované poštovné vracíme v případě, že dostal zákazník naší vinou špatné zboží.

Zboží prosím nevracejte dobírkou! Takové nemůžeme přijmout!

VI. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2018 a platí do odvolání. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Všechna práva vyhrazena (c) 2020
Nejširší nabídka učebnic pro základní a střední školy,
pro učitele, kancelářských a školních potřeb a pomůcek na jednom místě.

made by zondy