ZÁPISNÍK ROZVOJE DÍTĚTE A DĚTSKÝ METR

Naše cena s DPH: 125 

Anotace

Speciální kniha pro aktivní mateřské školy a rodiče. Velký formát, brožovaná, barevná – bohatě ilustrovaná krásnými obrázky Vlasty Švejdové.

 

Pro děti od 3 let do nástupu do školy.

 

V rámcovém programu pro předškolní vzdělávání zdůrazněte individuální péči o každé dítě. Sledujte vývoj dětí, podchyťte osobnostní zvláštnosti a podporujte jejich rozvoj. Ve spolupráci s rodiči zaznamenejte rozvoj dítěte do knihy pro budoucnost.

 

Zápisník rozvoje dítěte obsahuje předtištěné údaje pro zápis o vývoji dítěte v předškolním věku. Ze všech oblastí rozvoje jsou uvedeny cílové stavy, kterých by dítě mělo dosáhnout. Zapisuje se datum a stupeň znalostí či dovedností dítěte. Průběžné doplňování poskytne kontrolu nad jeho zdravým rozvojem.

Při odchodu z mateřské školy obdarujete každé dítě na rozloučenou vyplněným zápisníkem a popsaným metrem. Kvalifikovaný záznam ocení při zápisu do základní školy dětští psychologové.

 

K zápisníku je přiložený skládací dětský metr do výšky 150 cm, namalovaný také Vlastou Švejdovou. I fyzický růst dítěte je třeba zaznamenat s datem dosažení včetně váhy.

 

Dětský metr je pro školy dodáván k zápisníku zdarma.

 

Velká, brožovaná kniha, formát A4, barevná, 40 stran.

Skladem
Informace